If you decide to buy essay from us you can be sure, that the materials used by the writer and referred to in the reference list, are absolutely reliable and taken from scientific sources.

Архива
Временска прогноза
logo
Општина Радовиш | ДЕЧИЊАТА ОД “ИЗВОРЧЕ“ ДОБИЈА ТРАМБОЛИНА ОД ГРАДОНАЧАЛНИКОТ
9770
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9770,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

ДЕЧИЊАТА ОД “ИЗВОРЧЕ“ ДОБИЈА ТРАМБОЛИНА ОД ГРАДОНАЧАЛНИКОТ

Дата

December 31, 2014

Категорија

Вести

Денес во посета на ЈОУГД “Ацо Караманов”, објект Изворче беше Градоначалникот Сашко Николов каде што на најмалите им донираше Трамболина и Клацкалка-Дино, како и новогодишни пакетчиња.

 

Како благодарност тие приредија забава, претставувајки се со новогодишни игри и песнички.